0539 207 25 47
0532 703 77 62

KURUMSAL

Çamlıbel Mobilya Dekorasyon, mobilyaya duyulan tutkunun yarattığı bir markadır. Yıllardır edinmiş olduğumuz birikimimizi aktardığımız tüm mobilya ve aksesuarlar, kalitesiyle sadece müşterilerimizin değil, sektörün de takdirini kazanmış bulunuyor. Özgün ürünler ile mobilya sektörünün öncüsü olmayı her zaman başaran firmamız, yenilikçi çizgisin de durmadan çalışmaya devam ediyor.

Bir evin ve işyerinin ihtiyacı olabilecek her türlü mobilya ve aksesuarı, Samsun’da bulunan atölyesinde ve tamamen kendi bünyesinde üreten firmamız , sektörde %100 öz sermaye ile  faaliyet gösteren üretici firmalar arasında yer alıyor.Yemek grupları, yatak odası grupları, koltuk grupları ve mobilya aksesuarlarından oluşan zengin ürün gamımızı sürekli yeniliyoruz , her zaman yeni tasarımlarımızı  tüketicinin beğenisine sunuyoruz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünlerinin ebatlarında değişiklik yapabilen firmamız, uzman tasarım ekibiyle her türlü mekanı baştan yaratıyor. Tüm ürünleri garanti kapsamında olan firmamız sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını yürüterek başarısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Misyonumuz
Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek mobilya sektöründe bir numara olmak.

Vizyonumuz
Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.

Kalite

Yapmış olduğumuz tüm işlerde en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Güven

Firmamız uzun yıllardır mobiya & dekorasyon hizmeti vermektedir.

Tecrübe

Yılların verdiği tecrübe ile sanatımızı en iyi şekilde icraa ediyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Ürün siparişi vermek , soru sormak , detaylı bilgi almak isterseniz hemen bize yazın !
Web sitemize hoş geldiniz 👋